Menu

Technologie BROŽ WATER RESISTANT

Společnost Beton Brož s.r.o. používá k ošetření betonu hloubkovou impregnaci nášlapných betonů BROŽ WATER RESISTANT (WR).

Výrobky ošetřené hloubkovou impregnací BROŽ WATER RESISTANT mají samočisticí povrch s minimální přilnavostí nečistot a je u nich velmi omezena nasákavost, tudíž výrobky jsou stále pěkně barevné. Nyní ošetřujeme cca 90% všech betonových výrobků technologií BROŽ WATER RESISTANT.

Ošetření není pouze povrchové, ale je přímo obsažené v celé nášlapné vrstvě. Pro naše zákazníky to znamená, že povrch výrobků je impregnován od začátku do konce své životnosti. Tím odpadá část starostí s ošetřováním dlažeb. Dlažba od společnosti Beton Brož s.r.o. vám bude sloužit dlouhé roky a zůstane pěkná bez velké námahy na údržbu.

 

Výrobky na bázi BROŽ WATER RESISTANT postupem vykazují velmi malou přilnavost pro nečistoty způsobované běžným používáním (prach, houby, mechy, žvýkačky, přilnutý jemný prach atd.). Díky menší přilnavosti zůstává povrch dlouho neporušený a barvy syté, jako když si je zákazník vybíral.