Menu

O nás

Vážení obchodní přátelé, partneři!

Betonové výrobky se značkou Beton BROŽ® se vyrábí již od roku 1992. Když jsme se v počátcích zamýšleli, kterou cestou jít, bylo nám jasné, že jedinou možnost představuje přímá orientace na zákazníka, jeho potřeby a přání. Každému zákazníkovi, ať majiteli rodinného domku řešícího své pěšinky v zahradě, nebo stavební firmě a silnému investorovi realizujícímu velká obchodně-obytná či průmyslová centra, se věnujeme s náležitou péčí.

Firma Beton BROŽ®, to je především široká škála výrobků, které mají za úkol splnit zákazníkovi všechny jeho potřeby, představy a sny o jeho okolním prostředí.

Rozměrnou paletu výrobků, od průmyslových prvků přes prvky zahradní architektury, dlažby, dlaždice, obrubníky, vázy, květináče a další, každým rokem rozšiřujeme o nové druhy, moderní povrchy a inovační technické řešení a tím neustále zvětšujeme okruh svých zákazníků jak doma, tak v okolních zemích EU, kde zpětně nakupujeme speciální ušlechtilé drtě do našich exklusivních výrobků.

Naší firemní filosofií se stala především slušnost k zákazníkovi, zájem a péče o zákazníka a přímé a neodkladné řešení případných nedostatků. Zákazník je ten kdo nás živí.

Tak to je firma Beton BROŽ®, zkrátka: „děláme to, co nás baví“.

Děkujeme za Vaši přízeň.