Jedinečné. Jako Vy. Betonové prvky BETON BROŽ

Nabídka volných pracovních míst

Dobrý den,

  • hledáte dlouhodobé pracovní uplatnění?
  • ve stabilní, ryze české společnosti?
  • jste spolehlivý pracant?
  • očekáváte solidní jednání a rovnocenný vztah?

Potom Vám můžeme s radostí oznámit, že naše společnost úspěšně roste a proto v roce 2017 nabízí nové možnosti pracovního uplatnění. V případě, že Vás naše níže uvedené pracovní pozice zaujmou, neváhejte nás kontaktovat. Na Váš strukturovaný životopis se těší Gabriela Tichá – personální manažerka (e-mail: ticha@diton.cz, tel: 737 285 104).

Aktuálně nabízíme volné pozice, na kterých běží výběrové řízení:

Výrobní závod Otnice (Otnice, okres Vyškov):

STROJNÍK – obsluha výrobní linky

Co vás čeká:

  • seřizování a obsluha paletizační linky betonových výrobků včetně provádění běžné údržby
  • příprava materiálu pro paletizaci, balení a fixování betonových výrobků
  • kontrola kvality výrobků přímo po vyjetí z linky, kontrola množství a druhu vad, jejich odstraňování
  • kontrola provozu a stavu obsluhovaného zařízení, čištění zařízení a úklid provozních prostor
  • opatření jednotlivých palet expedičním štítkem, vedení nutné výrobní a provozní dokumentace

Jaké vlastnosti a dovednosti byste měli mít:

  • vyučení list, v ideálním případě v oboru automatizace ve strojírenství
  • v případě odpovídajících zkušeností však nezáleží na studovaném oboru
  • dobrou fyzickou kondici a ochotu učit se nové věci
  • výhodou jsou zkušenosti s prací ve vícesměnném provozu

Co nabízíme:

  • velmi slušnou mzdu odpovídající náročnosti pozice a výkonům
  • v každém případě profesní růst
  • lidský přístup ze strany nadřízeného a fajn kolektiv
  • závodní stravování, příplatek za nemarodění a další výhody a benefity

Životopis je přežitek :-D , takže rovnou VOLEJTE na výše uvedené tel. číslo!!

Více na: http://www.lmcg2.com/pd/1237437599/?rps=202